Nihalden Bodrum

Bu ay ki sayımızda benim de pek alışık olmadığım tarzda bir yazı yazmayı deneyeceğim. Herhangi bir yeri gezip görmeyeceğiz. Sadece küçük bir tanıtım yapacağım.

 

Çok eskilerden beri bir hayalimiz vardı. Aslında bu hayal bir çok kişinin sahip olmak istediği bir hayaldir. Emekli olup bir sahil kasabasına yerleşerek kendi el emeği ile yaptığı ve ürettiği şeyleri keyif alarak satmak . Buraya yerleştikten sonra bir nebze de olsa bu hayalimizi gerçekleştirebildik.

 

Evdeki herkesin elinden ufak tefek bir şeyler geliyor. İlk başlarda yaptıklarımızı kendi evimizde kullanarak çeşit çeşit süsler yaptık. Kısa bir zaman sonra ise Turgutreis’te Cumartesi günleri kurulan Pazar’ın bir sokağının sanat çarşısı olduğunu öğrendik. Başvurumuzu yaptık ve sanat çarsısında bir stant sahibi olduk. Tabi ki biraz farklı bir şeyler üretmeliydik.

 

Birkaç farklı şey denedikten sonra en sonunda kararımızı verdik. Özellikle annemin yaptığı file çantaların çok fazla ilgi görmesi ile yoğunluğu fazlasıyla filelere verdik. Yakın zamanda instagram’da hesap açarak ürünlerimizi oradan da tanıtmaya başladık.

 

Fileler ile birlikte renk renk penye kolyeler, Bodrum evlerini andıran şişeler , ışıklı şişeler ve değirmen şişeler de standımızdaki diğer ürünler. İnstagram üzerinden sürekli güncellenen yeni ürünlerimizi görebilir, sipariş verebilir ya da belki Bodrum’a geldiğinizde bir cumartesi günü standımıza uğrayıp çayımızı içebilirsiniz.
Instagram : nihalden_bodrum